MAKE A RESERVATION
0242 277 10 15 0242 277 10 18

Tesisimiz

Güral Premier Tekirova 200.000 m2 ve Güral Premier Belek 130.000m2 geniş arazi üzerine kurulmuştur. Tesislerimizde büyük yeşil alanlar, geniş yürüyüş yolları olması, birçok avantajın yanında, güvenli, rahat ve izole bir tatil geçirme imkanı veriyor. Ayrıca arazi genişliklerimizi göz önünde bulunduracak olursak, otellerimiz tamamı dolu olduğunda bile kişi başına 100 er m2 kullanım alanı düşüyor.

Plaj

Tatil denince hepimizin vazgeçilmez tutkusu Plaj ve denizdir. Pırıl pırıl Turkuaz renkli suları ile mavi bayraklı plajlarımız, Güral Premier Tekirova 440mt ve Güral Premier Belek 355mt uzunluğundadır.

Havuzlar

Tesislerimizde hizmet kalitemizi artırmak adına Güral Premier Tekirova, 20 yetişkin havuzu 7 adet çocuk havuzu ve Güral Premier Belek’te 18 yetişkin havuzu ve 10 adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Ayrıca her iki tesislerimizde yiyecek alanları hariç, 15’er tane Bar bulunmaktadır. Havuz ve bar sayılarımızın çokluğu, misafir dağılımının homojen olması açısından oldukça avantaj sağlıyor.

Odalar

Tesislerimiz Türk mimari tarzı esas alınarak, konfor standartları en yüksek düzeyde, birbirinden bağımsız maksimum 2-3 katlı, havuzlu ve havuzsuz odaların olduğu, şık yapılardan oluşmaktadır. Tüm konaklarımız, doğal iklimlendirme etkisi oluşturacak şekilde dizayn edilmiş olup, avlu kısmının güneş alarak taze havanın odalara girişi sağlanmaktadır. Ayrıca oda zeminlerimiz ahşap kaplama olup, hijyenin korunması oldukça zor olan, halı veya kumaş zemin kaplamaları kesinlikle kullanılmamaktadır.

Aquapark

Ailelerin vazgeçilmez eğlencesi Aquapark ‘tır. Güral Premier Tekirova 22.000 m2 ve Güral Premier Belek 15.000m2 alan içerisinde onlarca kaydırağın yanı sıra, Restoran, Bar, Yüzme havuzu, Özel bebek Plajı, Kaydıraklı Korsan Parkı olan devasa Aquapark’larımız, eşsiz bir eğlence mekanı olarak fark yaratıyor.

Çocuk Kulübü

Bir aile oteli olarak çocuklara çok önem veriyoruz. Her iki otelimizde geniş bahçesi olan iç ve dış oyun ve aktivite alanları bulunan geniş Happyland çocuk kulüplerimiz mevcut. Otellerimizin Ana Havuz, Aquapark, Plaj, gibi kullanım alanlarında çocuklara yönelik etkinlik alanlarımız mevcut. Bundan sonraki süreçte de, gerekli eğitimleri almış, konularında uzman personellerimizin eşliğinde çocuklarımızın en az önceden olduğu kadar eğlenerek güzel vakit geçirecekleri bir tatilin onları beklediğinin sözünü verebiliriz.

Restaurant

Güral Premier Tekirova’da iki katlı ana restoran, 4 Alacarte restoran, Aquapark Restoran, Beach Restoran, Turkuaz Restoran ve Güral Premier Belek 1 Ana Restoran, 3 Alacarte Restoran, Aquapark Restoran ve Beach Restoranımız bulunmaktadır. Restoranlarımızın geniş ayrı salonlar şeklinde olması ve devasa açık hava oturma alanları ile sizlere konforlu ve yoğunluk hissi yaşatmayan huzurlu bir yemek ortamı sunacaktır. Ayrıca daha izole bir ortamda bulunmak isteyen misafirlerimize zengin A’lacarte menümüz ile hizmet vermeye devam edeceğiz.

Özel Odalar

Aldığımız bütün önlemlere ilave olarak, daha izole bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimize, zengin hizmet imkanları sunabileceğimiz, geniş ve konforlu olmasının yanında Özel havuzlu, mutfak özellikli villa ve özel odalarımız mevcuttur.

Spa

Quu Spa merkezlerimiz, 3500 m2 devasa alana kurulu olup, dünyanın en prestijli otelcilik ödüllerinden olan, World Luxury Hotel Awards tarafından, Luxury Fitness, Luxury Beauty SPA ödüllerine layık görülmüştür.

Pavilyonlar

Her iki otelimizin plajlarında, içerisinde banyo, tuvalet, mutfak ve iklimlendirme özellikleri ve ayrıcalıklı hizmetler sunan VIP Pavilion larımızla birlikte bulunmaktadır.

Amfitiyatro

Akşam şovları için tasarlanmış, Güral Premier Tekirova’da 1500 kişilik oturma alanına sahip dev Anfi Tiyatro ve Güral Premier Belek’te sosyal mesafe kuralları gözetilerek konumlandırılmış masalardan oluşan Profesyonel gösteri alanlarımız bulunmaktadır.

Fitness & Tenis

Her iki otelimizde de, 500 m2 alan üzerine kurulu ve son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış Fitness Salonlarımız ile hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte, Belek’te 300m2 ve Tekirova 600m2 büyüklüğünde Açıkhava spor alanlarımız da mevcuttur. Ayrıca Belek’te 8 adet ve Tekirova 13 adet olmak üzere, profesyonel toprak tenis kortlarımız bulunmaktadır.
Close