REZERVASYON YAP
0850 300 8906

Basında Biz

Güral Premier Hotels & Resorts, ‘World Luxury Hotel Awards 2016 İki Ödül Birden! 31 Ekim 2016

Güral Premier Hotels & Resorts, ‘World Luxury Hotel Awards’tan bu yıl da yine ödülle döndü. Güral, “En İyi Her Şey Dahil Aile Oteli” ve “Doğu Avrupa’nın En İyi Luxury Resort Oteli” alanında iki ödüle layık görüldü.

‘Güral Premier Hotel Belek’in 'Luxury Family All - Inclusive Hotel' yani 'En İyi Her şey Dahil Aile Oteli' ödülü aldığı törende, ‘Güral Premier Hotel Tekirova’ da ‘Doğu Avrupa’nın En İyi Luxury Resort Oteli’ ödülünü almaya hak kazandı.

'World Luxury Hotel Awards', lüks otel endüstrisi içinde hizmet standartlarını yükseltmeyi hedefleyen, dünyanın en prestijli global organizasyonlarından biri olarak kabul görüyor. Organizasyonda ülke, kıta ve küresel bazda farklı kategorilerde ödüllendirme gerçekleştiriliyor.

29 Ekim’de Qatar’da gerçekleşen ‘World Luxury Hotel Awards’da ödülünü Güral Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Harika Güral, “4. kez kazandığımız dünyanın en prestijli SPA ödülü ‘World Luxury Spa Awards’tan sonra bu yıl da “En İyi Her Şey Dahil Aile Oteli” ve ‘Doğu Avrupa’nın En İyi Luxury Resort Oteli’ ödüllerini alıyor olmak gururlandırdı. Her zaman daha iyisini yapmak adına kusursuz hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Bu ödülü de ülkemiz adına alıyoruz” dedi.

Kapat